Mieszkanie 13

NA SPZREDAŻ – 5 300,00 zł/m.kw.

MIESZKANIE 13

HALL 4,91 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM 36,52 m2
ANTRESOLA (3 pokoje, łazienka) 41,22 m2
ŁAZIENKA 3,86 m2
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA CAŁOŚCI MIESZKANIA
86,51 m2
TARAS 7,10 m2
RAZEM 93,61 m2

Opis inwestycji

Apartamenty Chopina to nowoczesny i ekskluzywny budynek, który z pewnością stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Mielcu. Piękna, ponadczasowa architektura budynku podnosi jakość budownictwa w naszym mieście na zupełnie nowy wyższy poziom. Niepowtarzalny kształt obiektu, nietuzinkowe rozwiązania oraz staranne wykończenie detali to charakterystyczne cechy Apartamentów Chopina. Duże przeszklenia, estetyczna elewacja, przestronne balkony i tarasy, a także balustrady z barwionego szkła i betonu są zwieńczeniem całości i zapewniają niesamowity efekt. Jasne i słoneczne pomieszczenia rozmieszczone w funkcjonalnym układzie gwarantują najwyższy komfort i wygodę użytkowania. Wykonanie pokaźnych przeszkleń stało się możliwe dzięki zastosowaniu nieporównywanie bezpieczniejszej, a zarazem sprawiającej wrażenie lekkości stolarki aluminiowej. Funkcjonalne balkony i tarasy tworzą prywatną strefę wypoczynku, zacienioną według indywidualnych potrzeb dzięki wysuwanym markizom. Cichobieżna winda umożliwia doskonałe połączenie pomiędzy kondygnacjami, w tym z przestronnym garażem wielostanowiskowym. Wjazd/wyjazd z garażu znajduje się na poziomie ulicy Chopina, co gwarantuje bezproblemową i bezpieczną komunikację. Wewnętrzny, otoczony zielenią plac zabaw stanowi idealne miejsce do rekreacji dla najmłodszych mieszkańców. W trosce o komfort i bezpieczeństwo właścicieli apartamentów z tyłu budynku powstał prywatny parking z elektronicznie sterowaną bramą wjazdową na pilota oraz furtką z domofonem. Teren nieruchomości jest ogrodzony, monitorowany i w całości zagospodarowany z zaaranżowaną zielenią wokół budynku. Wysoką jakość robót budowlanych gwarantuje sprawdzony Wykonawca posiadający duże doświadczenie w branży budownictwa mieszkaniowego - AGROBAZA Sp. z o. o. Sp k.    

Układ budynku

Apartamenty Chopina to budynek mieszkalny wielorodzinny składający się z dwóch segmentów (A, B) połączonych klatką schodową oraz z podziemnego garażu wielostanowiskowego. Budynek w segmencie A będzie obejmuje dwie kondygnacje nadziemne oraz jedną kondygnację podziemną, natomiast w segmencie B- trzy kondygnacje nadziemne i jedną kondygnację podziemną. Apartamenty Chopina w swej ofercie posiadają 25 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni z dużymi tarasami i balkonami, a także komórki lokatorskie, garaże oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Na kondygnacjach nadziemnych segmentu A znajduje się 8 apartamentów, w tym 4 na parterze i 4 na pierwszym piętrze, natomiast na kondygnacjach nadziemnych segmentu B znajduje się 17 apartamentów, w tym 3 na parterze i po siedem na pierwszym i drugim piętrze. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 2 467 m.kw.    

Lokalizacja

Położenie Apartamentów Chopina to jeden z największych atutów Inwestycji. Budynek znajduje się w centrum Mielca, na osiedlu Niepodległości, przy ul. Chopina 16. Istniejące połączenia komunikacyjne z pozostałym częściami miasta, a zarazem łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych to czynniki, które pozytywnie wpłynął na jakość życia przyszłych mieszkańców. Nowoczesne Apartamenty Chopina to świeże spojrzenie na doskonale znane już miejsce na mapie Mielca.