Mieszkanie 17

NA SPRZEDAŻ – 5 100,00 zł/m.kw.

MIESZKANIE 17

HALL 2,76 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM 40,14 m2
ANTRESOLA (3pokoje, łazienka) 47,07 m2
ŁAZIENKA 4,37 m2
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA CAŁOŚCI MIESZKANIA
94,34 m2
TARAS 6,80 m2
RAZEM 101,14 m2

Opis inwestycji

Apartamenty Chopina to nowoczesny i ekskluzywny budynek, który z pewnością stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Mielcu. Piękna, ponadczasowa architektura budynku podnosi jakość budownictwa w naszym mieście na zupełnie nowy wyższy poziom. Niepowtarzalny kształt obiektu, nietuzinkowe rozwiązania oraz staranne wykończenie detali to charakterystyczne cechy Apartamentów Chopina. Duże przeszklenia, estetyczna elewacja, przestronne balkony i tarasy, a także balustrady z barwionego szkła i betonu są zwieńczeniem całości i zapewniają niesamowity efekt. Jasne i słoneczne pomieszczenia rozmieszczone w funkcjonalnym układzie gwarantują najwyższy komfort i wygodę użytkowania. Wykonanie pokaźnych przeszkleń stało się możliwe dzięki zastosowaniu nieporównywanie bezpieczniejszej, a zarazem sprawiającej wrażenie lekkości stolarki aluminiowej. Funkcjonalne balkony i tarasy tworzą prywatną strefę wypoczynku, zacienioną według indywidualnych potrzeb dzięki wysuwanym markizom. Cichobieżna winda umożliwia doskonałe połączenie pomiędzy kondygnacjami, w tym z przestronnym garażem wielostanowiskowym. Wjazd/wyjazd z garażu znajduje się na poziomie ulicy Chopina, co gwarantuje bezproblemową i bezpieczną komunikację. Wewnętrzny, otoczony zielenią plac zabaw stanowi idealne miejsce do rekreacji dla najmłodszych mieszkańców. W trosce o komfort i bezpieczeństwo właścicieli apartamentów z tyłu budynku powstał prywatny parking z elektronicznie sterowaną bramą wjazdową na pilota oraz furtką z domofonem. Teren nieruchomości jest ogrodzony, monitorowany i w całości zagospodarowany z zaaranżowaną zielenią wokół budynku. Wysoką jakość robót budowlanych gwarantuje sprawdzony Wykonawca posiadający duże doświadczenie w branży budownictwa mieszkaniowego - AGROBAZA Sp. z o. o. Sp k.    

Układ budynku

Apartamenty Chopina to budynek mieszkalny wielorodzinny składający się z dwóch segmentów (A, B) połączonych klatką schodową oraz z podziemnego garażu wielostanowiskowego. Budynek w segmencie A będzie obejmuje dwie kondygnacje nadziemne oraz jedną kondygnację podziemną, natomiast w segmencie B- trzy kondygnacje nadziemne i jedną kondygnację podziemną. Apartamenty Chopina w swej ofercie posiadają 25 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni z dużymi tarasami i balkonami, a także komórki lokatorskie, garaże oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Na kondygnacjach nadziemnych segmentu A znajduje się 8 apartamentów, w tym 4 na parterze i 4 na pierwszym piętrze, natomiast na kondygnacjach nadziemnych segmentu B znajduje się 17 apartamentów, w tym 3 na parterze i po siedem na pierwszym i drugim piętrze. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 2 467 m.kw.    

Lokalizacja

Położenie Apartamentów Chopina to jeden z największych atutów Inwestycji. Budynek znajduje się w centrum Mielca, na osiedlu Niepodległości, przy ul. Chopina 16. Istniejące połączenia komunikacyjne z pozostałym częściami miasta, a zarazem łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych to czynniki, które pozytywnie wpłynął na jakość życia przyszłych mieszkańców. Nowoczesne Apartamenty Chopina to świeże spojrzenie na doskonale znane już miejsce na mapie Mielca.